Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Beautiful red lips ♥


Sveiki :) Šį kartą rašysiu apie makiažą, kuris yra mano mėgstamiausias, tačiau negaliu kiekvieną dieną su juo būti, nes gyvenu ne Paryžiuje, kuriame ryškesnis makiažas būtų nepastebėtas, o jei ir pastebėtas, tai išgirtas. Mes gyvename Lietuvoje, kurioje ryškus makiažas atkreipia dėmesį, yra nulydimas žvilgsniais ir apkalbomis, nes atrodai išsišokančiai tokioje pilkoje masėje. Bet dabar ne apie tai :) Tagi galiu pripažinti, kad dievinu raudonas lūpas :) Neįmanoma neatkreipti dėmesio į jas, nes jos atrodo pasakiškai :) Galite sakyti ką norite, bet raudoni lūpų  dažai tinka visiems, tik reikia pasirinkti tinkamą toną : šiltą arba šaltą :) Dabar aprašysiu kaip pasidariau šį makiažą :)

 

Pirmą naudojau "Essence my base" bazę, tada tolygiai išskirsčiau ant veido "Catrice photo finish" pudrą (spalva 020 rosy beige). Užmaskavau paakius ir spuogelius su "Essence cover stick" maskuokliu (spalva 01 matt sand) ir padengiau veidą "Catrice skin finish" kompaktine pudra (spalva 031 warm beige). Tada paryškinau skruostikaulius "Avon arabian glow" bornzing pearls (va va ką reiškia žiūrėti anglų kalba tutorial'us, nemoku išversti :D), skruostus pagyvinau švelniai rausvais skaistalais. Ant akies voko išskirsčiau "Essence I ♥ stage" akių šešėlių bazę, akių vokus padažiau kūno spalvos šešėliu, pravedžiau juodu "Essence black mania" laineriu. Apačioje pravedžiau baltu "Essence kajal pencil" pieštuku (spalva 04 white), kad padidinčiau akis. Padažiau blakstienas "Oriflame veryme black out" tušu. Antakius paryškinau "Essence eyebrow desinger" antakių pieštuku (spalva 02 brown). Ir pagaliau lūpos :) Jas padažiau "Avon color trend" lūpų dažais (spalva poppy love). Spalvą šiek tiek prigesinau ir padariau matinę truputį papudravusi lūpas su kompaktine (galima ir biria) pudra.:) Tai šiam kartui tiek :)
                                                                                                                        Bučkis, Miglė ♥

Komentarai

  1. Laabai gražiai! Gaila kad raudonos lūpos man netinka :/

    --------------------------------------------------------------------------------
    nedink.blogspot.com

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū :) Tinka visoms, gal tik toną reikia tinkamą pasirinkti kaip sakiau :) Arba spalva gali būti ne tokia intensyvi, o tik trupučiuką rausva. Efektas tas pats ir dar + tiks prie veiduko :)

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Not new years but new ME

Labas labas, Taip, metai nenauji, tačiau nauja AŠ. Kodėl nauja AŠ ir kodėl įjungusi didžiąsias raides lyg karūną užsidėjusi? Įsivaizduojamą karūną sau tikrai matau ant galvos, nes didžiuojuosi pasiekimais - numesti 20 kilogramų ir vaizdo pokyčiai veidrodyje kai iš didelio begemoto progresuoji į smulkesnį ir mielą begemotuką :) Iškart noriu pabrėžti - kiekvienas renkamės savo kelią ir kas mums yra gerai. Turime suprasti kuo mes patenkinti bei ar esame laimingi. Šiuo atveju svarbiausia gerai jaustis savame kūne (kuriame man buvo nesmagu) ir tada visiškai nėra svarbu kaip tu atrodai. Tikiuosi, kad mano kelias link gražesnio atvaizdo veidrodyje ir stiprėjančio pasitikėjimo savimi link bei buvimo labiau besišypsančia ir švytinčia asmenybe padės susiprasti kažkam kitam, kurį kamuoja šios pasauliškai mažos, bet asmeniškai labai svarbios siekiamybės, kad tereikia šiek tiek noro, valios ir užsispyrimo atsisakant kančių, savęs begalinio ribojimo ir pesimistiškų minčių. Pirmas žingsnis nori

Baltasis kosmetikos sąrašas

                            Labas vakaras ! Šį vakarą kalbėsiu apie mano mėgstamą ir mylimą kosmetiką, kuri manęs nenuvylė ir pateisino visus lūkesčius :) Šios priemonės nėra brangios, todėl neteks stipriai ištuštinti piniginės. :) "Catrice photo finish" makiažo pagrindas Šis makiažo pagrindas mane laabai sužavėjo puikiu maskavimu, ilgu išsilaikymu ir lengvumu. Tikriausiai keista girdėti gerą maskavimą ir lengvumą viename sakinyje, tačiau tai yra tiesa! Išsklaidžius ją ant veido nesijaučia sunkumo jausmo ,kaip kad būna stipriai maskuojančiose priemonėse. Rašoma , kad makiažo pagrindas išsilaikys iki 18 valandų. Pačiai tiek laiko su ja neteko būti, tačiau 10 valandų ji tikrai išsilaikė. :) Labai patogus dozatorius, todėl naudojasi taupiai. Tinka šviesiaodėms, nes yra neblogas šviesių atspalvių pasirinkimas. :) Makiažo pagrindo kaina tiesiog juokinga - už 30 ml kaina ~23 Lt. Aš nuolaidos metu mokėjau ~16 Lt. Spalva 020 ROSY BEIGE "Catrice skin finish"

Baltasis priemonių sąrašas arba tai ką pirksiu dar ne kartą ir parekomenduosiu kitam :)

Labas vakaras, mielieji :) Šį vakarą kalbėsiu apie tas priemones, kurios tikrai vertos dėmesio ir pinigai nebuvo išmesti į balą. Žinau, jog jas pirksiu dar ne kartą, o kaikurias naudoju jau ne pirmą kart. :) Žodžiu, nebetempiant gumos pradedam! :) P.S. Atsiprašau dėl nuotraukų kokybės, nes fotoaparatas nėra pats geriausias. :) Pirmas mano išbandytas ir tikrai nenuvylęs produktas, bus "Garnier Ultra DOUX" kondicionierius su aloe vera ir augaliniu pieneliu. Tinka visiems plaukų tipams. Kadangi mano plaukai prie šaknų riebesni, o galiukai sausesni, taigi priemones plaukams dažnai būna sunku išsirinkti. Tačiau šis kondiconierius manęs nenuvylė, nes šaknys nepradėjo riebaliuotis greičiau, o plaukų galiukai tapo švelnesni ir gyvesni. :) Gamintojas žada, kad plaukai bus spindintys ir gyvybingi , atgavę stiprybę ir švelnumą. Manau , kad nei vienas žodis nebuvo pasakytas pro šalį, nes visos šios savybės atsispindi plaukuose. 200 ml kaina ~8 Lt.