Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Not new years but new MELabas labas,

Taip, metai nenauji, tačiau nauja AŠ. Kodėl nauja AŠ ir kodėl įjungusi didžiąsias raides lyg karūną užsidėjusi? Įsivaizduojamą karūną sau tikrai matau ant galvos, nes didžiuojuosi pasiekimais - numesti 20 kilogramų ir vaizdo pokyčiai veidrodyje kai iš didelio begemoto progresuoji į smulkesnį ir mielą begemotuką :) Iškart noriu pabrėžti - kiekvienas renkamės savo kelią ir kas mums yra gerai. Turime suprasti kuo mes patenkinti bei ar esame laimingi. Šiuo atveju svarbiausia gerai jaustis savame kūne (kuriame man buvo nesmagu) ir tada visiškai nėra svarbu kaip tu atrodai. Tikiuosi, kad mano kelias link gražesnio atvaizdo veidrodyje ir stiprėjančio pasitikėjimo savimi link bei buvimo labiau besišypsančia ir švytinčia asmenybe padės susiprasti kažkam kitam, kurį kamuoja šios pasauliškai mažos, bet asmeniškai labai svarbios siekiamybės, kad tereikia šiek tiek noro, valios ir užsispyrimo atsisakant kančių, savęs begalinio ribojimo ir pesimistiškų minčių.

Pirmas žingsnis norint pasikeisti yra MINČIŲ GALIA. Taip taip, viskas prasideda mūsų galvose tada, kai mes "užsiprogramuojame" save galvoti vienaip ar kitaip. Šiuo atveju mes turime galvoti pozityviai apie savo pokyčius, kokią naudą mums tai duos ir kodėl mes tą darome. Žinoma, nepamirštame ir TIKSLO. Juk be tikslo judėti negali, lygiai taip pat kaip važiuodamas į kelionę nežinant galutinio kelionės taško negali kryptingai judėti tikslo link.

Toliau turi suprasti, kad gyventi kaip gyvenai negalėsi, bet tai nereiškia nieko blogo! Tu keisiesi, vis labiau būsi patenkintas savimi ir pamatysi pasaulį kitomis akimis. Aš tą pažadu!

Pagrindiniai dalykai - mityba ir sportas. Mityba atlieka svarbesnį vaidmenį, o sportas yra pagalbinė priemonė greitesniam ir gražesniam rezultatui pasiekti. Papasakosiu gana abstrakčiai, o jeigu domina konkrečiai ir su visais pavyzdžiais mano kelias visada galite klausti ir rašyti per visus socialinius tinklus ir mielai papasakosiu kažką konkrečiau, o galbūt parašysiu kitą blog'o straipsnį. :) PRIMINIMAS. Tai kas tinka man, negali tikti visiems kitiems. Visi esame skirtingi ir galime savo organizmui pritaikyti tik tam tikrus dalykus, o svarbiausia klausytis organizmo ir žiūrėti ką gali daryti ir ko ne, todėl identiškai daryti kito žmogaus veiksmus ne visada yra geriausias variantas. Jis bus geras tik tuomet, kai pasiseks ir viskas kas tiko kitam, tiks ir Jums, nors tai labai retas atvejis.

Tai gi - MITYBA.
CUKRUS CUKRUS CUKRUS. Pasidarė saldu? O tai mažiausias dalykas ko reikia mums mūsų valgiaraštyje. To pridėtinio cukraus ir cukraus "bombų", kurių pilnos parduotuvių lentynos. Svarbu skaityti produktų etiketes ir žiūrėti kiek cukraus turime produkte. Vien išbraukus cukrų iš raciono greitai galima pamatyti pirmuosius rezultatus.
Miltiniai patiekalai ir apdirbti angliavandeniai. Šie produktai yra greita energija, kurios neišnaudojus ji sėda ant kojų ir pilvo, o to mes visai nenorime. :) Tačiau, reikia nepamiršti ir nebijoti angliavandenių, nes jie yra pagrindinis mūsų energijos šaltinis. Tokiu atveju geriausia rinktis sveikus ir neapdirbtus angliavandenius.
Pieno produktai - tiksliau laktozė esanti pieno produktuose. Tai yra asmeniškas pasirinkimas vartoti juos ar ne. Visi turime žinoti, kad baltymai metant ar priaugant svorio yra begalo svarbūs, tačiau yra žmonių, kuriems laktozė esanti produktuose pučia pilvą ar turi savybę kaupti vandenį kūne. Tai turėtų būti kiekvieno žmogaus pasirinkimas atsižvelgiant į jo kūno reakciją vartojant produktus turinčius laktozės.
Apie greitą maistą ir saldumynus manau kalbėti net neverta. Viskas turi būti saikingai. Neprotestuoju prieš tokį maistą, tačiau žinau ir pati patariu, kad jį reikia rinktis atsakingai, apgalvojant ir kaip galima rečiau, tačiau kartais sau leisti atsipalaiduoti ir paragauti to, ko labai norisi yra svarbu tam, kad nenučiuožtų protas laikantis vien "švarios" mitybos. Kitaip yra lengva palūžti - jūs neduosite kūnui ir skrandžiui maisto, kuriam jis jaučia poreikį ir pasiekus lūžio tašką rasite save ant sofutės bežiūrint filmą su aplink apkrautu junk food'u ir po susivokimo teks nusivilti savimi ir tai taps užburtu ratu. Todėl kartais sau leisti galima, tačiau ,kaip ir minėjau, viskas su saiku.

Kalbant apie sportą. Dauguma trenerių pritartų, kad darant vien kardio pratimus ir liejant prakaitą valandų valandas ant bėgimo takelio neatneš tokio vaizdo, kokį gali duoti treniruotės su svoriais ir truputis kardio. Taip taip, merginų didžiausias "baubas" darbas su svoriais, kurių yra bijoma be reikalo! Pati ilgas kardio treniruotes iškeičiau į treniruotes su svoriais ir minimaliu kardio apšilimui bei po treniruotės ir tai pradėjo nešti rezultatus žymiai gražesniu nei anksčiau. Žinoma, išsižadėti kardio visiškai nereikia, tačiau viso savo laiko sporto salėje jam paskirti irgi nederėtų. Svarbiausia nebijoti darbo su svoriais ir kūnas jums padėkos su gražiu vaizdu veidrodyje!

Pabaigai noriu pridurti, kad aš nesu profesionalė. :) Darau tai kas man patinka, tai kas mane domina. Žinoma kad yra keista, nes prie mažiau nei metus nebūčiau pagalvojus, kad tai mane gali dominti. Prieš mažiau nei metus nesu buvusi sporto salėje. Prieš mažiau nei metus valgiau viską ką norėjau ir galvojau, kad esu laiminga, bet tai buvo tik bandymas save apgauti, nes niekada nesijaučiau graži sau. Noriu pasakyti, kad tai kas tinka man, gali netikti kitam. Bet tai yra natūralu, nes visi mes skirtingi. Patariu tai, kas padėjo man, ką sužinojau skaitydama daug literatūros, domėdamasi šia sritimi, sekdama sportininkus ir sveikos gyvensenos propaguotojus ir bandydama pritaikyti dalykus sau, taip atsirinkdama kas išties tinka man ir padeda siekti rezultato. Aš galiu ir klysti (jeigu esu neteisi, prašau, pataisykit mane), tačiau tokie patarimai padėjo man pačiai, tad dalinuosi savo patirtimi. O kaip veikia mano gyvenimo būdo pakeitimas galite pastebėti nuotraukoje žemiau ;)Tikėkite savimi ir pasieksite savo užsibrėžto tikslo,
Miglė ;)

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Baltasis kosmetikos sąrašas

                            Labas vakaras ! Šį vakarą kalbėsiu apie mano mėgstamą ir mylimą kosmetiką, kuri manęs nenuvylė ir pateisino visus lūkesčius :) Šios priemonės nėra brangios, todėl neteks stipriai ištuštinti piniginės. :) "Catrice photo finish" makiažo pagrindas Šis makiažo pagrindas mane laabai sužavėjo puikiu maskavimu, ilgu išsilaikymu ir lengvumu. Tikriausiai keista girdėti gerą maskavimą ir lengvumą viename sakinyje, tačiau tai yra tiesa! Išsklaidžius ją ant veido nesijaučia sunkumo jausmo ,kaip kad būna stipriai maskuojančiose priemonėse. Rašoma , kad makiažo pagrindas išsilaikys iki 18 valandų. Pačiai tiek laiko su ja neteko būti, tačiau 10 valandų ji tikrai išsilaikė. :) Labai patogus dozatorius, todėl naudojasi taupiai. Tinka šviesiaodėms, nes yra neblogas šviesių atspalvių pasirinkimas. :) Makiažo pagrindo kaina tiesiog juokinga - už 30 ml kaina ~23 Lt. Aš nuolaidos metu mokėjau ~16 Lt. Spalva 020 ROSY BEIGE "Catrice skin finish"

Baltasis priemonių sąrašas arba tai ką pirksiu dar ne kartą ir parekomenduosiu kitam :)

Labas vakaras, mielieji :) Šį vakarą kalbėsiu apie tas priemones, kurios tikrai vertos dėmesio ir pinigai nebuvo išmesti į balą. Žinau, jog jas pirksiu dar ne kartą, o kaikurias naudoju jau ne pirmą kart. :) Žodžiu, nebetempiant gumos pradedam! :) P.S. Atsiprašau dėl nuotraukų kokybės, nes fotoaparatas nėra pats geriausias. :) Pirmas mano išbandytas ir tikrai nenuvylęs produktas, bus "Garnier Ultra DOUX" kondicionierius su aloe vera ir augaliniu pieneliu. Tinka visiems plaukų tipams. Kadangi mano plaukai prie šaknų riebesni, o galiukai sausesni, taigi priemones plaukams dažnai būna sunku išsirinkti. Tačiau šis kondiconierius manęs nenuvylė, nes šaknys nepradėjo riebaliuotis greičiau, o plaukų galiukai tapo švelnesni ir gyvesni. :) Gamintojas žada, kad plaukai bus spindintys ir gyvybingi , atgavę stiprybę ir švelnumą. Manau , kad nei vienas žodis nebuvo pasakytas pro šalį, nes visos šios savybės atsispindi plaukuose. 200 ml kaina ~8 Lt.