Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Pirmoji apžvalgaLabas vakaras, mielieji. :) Pirmasis mano įrašas bus apie visiems gerai žinomą "Essence" kosmetiką. Dažniausiai kyla klausimas ar ji kokybiška, nes kainos nėra didelės ir tikrai prieinamos visiems. Kiek teko naudoti ją, tikrai galiu pasakyti, kad ji verta dėmesio! Kainos ir kokybės santykis tikrai puikus ir nereikia baimintis, jog pinigai bus išmesti į balą. Nesu išbandžiusi apsoliučiai visos kosmetikos kurią turi "Essence", tačiau nei vienu įsigytu gaminiu nenusivyliau. :) Taigi pradedam!


Pirmą pristatysiu "Essence - my base" Skin perfection make-up base - makiažo bazė.

Jo dėka makiažas puikiai išsilaiko ilgą laiko tarpą. Drėkiną veidą, pagyvina jį, suvienodina odos spalvą. Galima naudoti ir vieną, neužtepant jokio produkto ant viršaus :) Tiesa, jo kvapas gan keistas, tačiau tikrai neerzina :) Asmeniškai man jis labai patinka, nes šis bazė labai lengva, neapsunkina veido. :)


"Essence - get BIG! lashes triple black" blakstienų tušas


Šio tušo aprašyme sakoma, jog blakstienos taps labai juodos, didelės apimties ir ilgos. Labai didelės apimties nepastėbėjau, bet blakstienos atrodo labai natūraliai, neperkrautos. Patiko šepetėlis, kuris yra didelis ir patogus, puikiai užriečia blakstienas. Pasitaiko tušų, kurie prastai valosi su makiažo valikliu, o apie šį negalėčiau to pasakyti :) Valosi labai gerai :) Netrupa dienos eigoje :)
"Essence - I ♥ stage eyeshadow base" akių šešėlių pagrindas

Tikrai dievinu šį produktą! Jo dėka pagaliau šešėliai išsilaiko ir nesubėga į raukšleles. :) Kad ir po ilgo vakarėlio nenusivalius makiažo ir nuėjus miegoti, ryte rastum tą patį gražų vaizdą. Todėl jis man tobulas :) Natūralios spalvos, todėl galima naudoti, kai norima tik pravesti akį akių pieštuku. Rekomenduoju visoms jį turėti savo kosmetinėje :)


"Essence - black mania" carbon black eyeliner pen - juodas akių pravedimas.

Įsigijau visai nesenai ir nesigailiu.:) Laikosi puikiai, o ypač patinka jo galimybė pasirinkti, kaip galime jį naudoti. Brėžiant viena puse gausime ploną, precizišką liniją, o kita - storą, koketišką liniją.

"Essence" šepetėlis šešėlių išsklaidymui, sumaišymui arba kitaip "smokey eyes" efektui padaryti

Labai kokybiškas šepetėlis. Naudoju jau daigiau negu metus su puse, o šereliai savose vietose. Švelnus, lengvai išvalomas :)

"Essence" šepetėlis šešėlių padengimui

Švelnus , plokščias. Su juo puikiai dengiasi šešėliai. Lengvai valomas. Be to, labai gražus dizainas :)
Kaina labai maža, kaip už tokios geros kokybės šepetėlį.
Šiam kartui viskas, laukiu komentarų, pastebėjimų ir pan.:))

                                                                                                      Bučkis, Miglė!

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Not new years but new ME

Labas labas, Taip, metai nenauji, tačiau nauja AŠ. Kodėl nauja AŠ ir kodėl įjungusi didžiąsias raides lyg karūną užsidėjusi? Įsivaizduojamą karūną sau tikrai matau ant galvos, nes didžiuojuosi pasiekimais - numesti 20 kilogramų ir vaizdo pokyčiai veidrodyje kai iš didelio begemoto progresuoji į smulkesnį ir mielą begemotuką :) Iškart noriu pabrėžti - kiekvienas renkamės savo kelią ir kas mums yra gerai. Turime suprasti kuo mes patenkinti bei ar esame laimingi. Šiuo atveju svarbiausia gerai jaustis savame kūne (kuriame man buvo nesmagu) ir tada visiškai nėra svarbu kaip tu atrodai. Tikiuosi, kad mano kelias link gražesnio atvaizdo veidrodyje ir stiprėjančio pasitikėjimo savimi link bei buvimo labiau besišypsančia ir švytinčia asmenybe padės susiprasti kažkam kitam, kurį kamuoja šios pasauliškai mažos, bet asmeniškai labai svarbios siekiamybės, kad tereikia šiek tiek noro, valios ir užsispyrimo atsisakant kančių, savęs begalinio ribojimo ir pesimistiškų minčių. Pirmas žingsnis nori

Baltasis kosmetikos sąrašas

                            Labas vakaras ! Šį vakarą kalbėsiu apie mano mėgstamą ir mylimą kosmetiką, kuri manęs nenuvylė ir pateisino visus lūkesčius :) Šios priemonės nėra brangios, todėl neteks stipriai ištuštinti piniginės. :) "Catrice photo finish" makiažo pagrindas Šis makiažo pagrindas mane laabai sužavėjo puikiu maskavimu, ilgu išsilaikymu ir lengvumu. Tikriausiai keista girdėti gerą maskavimą ir lengvumą viename sakinyje, tačiau tai yra tiesa! Išsklaidžius ją ant veido nesijaučia sunkumo jausmo ,kaip kad būna stipriai maskuojančiose priemonėse. Rašoma , kad makiažo pagrindas išsilaikys iki 18 valandų. Pačiai tiek laiko su ja neteko būti, tačiau 10 valandų ji tikrai išsilaikė. :) Labai patogus dozatorius, todėl naudojasi taupiai. Tinka šviesiaodėms, nes yra neblogas šviesių atspalvių pasirinkimas. :) Makiažo pagrindo kaina tiesiog juokinga - už 30 ml kaina ~23 Lt. Aš nuolaidos metu mokėjau ~16 Lt. Spalva 020 ROSY BEIGE "Catrice skin finish"

Baltasis priemonių sąrašas arba tai ką pirksiu dar ne kartą ir parekomenduosiu kitam :)

Labas vakaras, mielieji :) Šį vakarą kalbėsiu apie tas priemones, kurios tikrai vertos dėmesio ir pinigai nebuvo išmesti į balą. Žinau, jog jas pirksiu dar ne kartą, o kaikurias naudoju jau ne pirmą kart. :) Žodžiu, nebetempiant gumos pradedam! :) P.S. Atsiprašau dėl nuotraukų kokybės, nes fotoaparatas nėra pats geriausias. :) Pirmas mano išbandytas ir tikrai nenuvylęs produktas, bus "Garnier Ultra DOUX" kondicionierius su aloe vera ir augaliniu pieneliu. Tinka visiems plaukų tipams. Kadangi mano plaukai prie šaknų riebesni, o galiukai sausesni, taigi priemones plaukams dažnai būna sunku išsirinkti. Tačiau šis kondiconierius manęs nenuvylė, nes šaknys nepradėjo riebaliuotis greičiau, o plaukų galiukai tapo švelnesni ir gyvesni. :) Gamintojas žada, kad plaukai bus spindintys ir gyvybingi , atgavę stiprybę ir švelnumą. Manau , kad nei vienas žodis nebuvo pasakytas pro šalį, nes visos šios savybės atsispindi plaukuose. 200 ml kaina ~8 Lt.