Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Išbandymų metas


Sveiki gyvi ! Jau senokai rašiau čia, nes vis nerasdavau laiko ar minčių, kuriomis galėčiau pasidalinti, tačiau šiandien gavau draugės pasiūlymą parašyti naują įrašą apie makiažo kursus, kuriuos aš baigiau. :) Taigi, jei tik turite noro ir laiko (taip pat ir lėšų), būtinai eikite į kursus! Tai neįkainojama patirtis, ypač jei esi mėgėjas dažytis ar dažyti kitus, ar pradedantysis, kuris nori susipažinti su visu šiuo pasauliu (geriausias variantas - nuo pradžių teisingai susipažinti su tuo), o galbūt turi planų gyvenimą sieti su grožiu, makiažu ir kosmetika. :)

Žinau, kad perskaitę kaikurios galite pagalvoji "Pff, kam čia tie kursai man, pinigus mokėti, nors youtube pilna makiažo tutorial'ų", bet PRISIEKIU (!), niekur neišgirsite tiek daug makiažo subtilybių, kaip tik kursuose. Pati ilgai svarsčiau ar man to reikia, ar sužinosiu ką nors naujo, nes esu išstudijavus daugybę makeup tutorial'ų. Tačiau, esu be proto patenkinta, nes sužinojau tikrai daug, susipažinau su nuostabiais žmonėmis ir dėstytoja, kuri visada pasiryžusi patarti ar pagelbėti. Su kiekviena pamoka pastebėdavau vis daugiau savo daromų klaidų ir stengiausi jas ištaisyti ir manau, kad tikrai patobulėjau.

Jei bus noro plačiau paskaityti apie pačius kursus, laukiu komentarų :) Na, o dabar keletas darbelių :)


Paprastas dieninis makiažasVakarinis makiažas

 Dūminis (Smokey eyes) makiažas


Proginis makiažas
                                                                                                        Šiam kartui tiek :) Bučkis, Miglė ♥

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Not new years but new ME

Labas labas, Taip, metai nenauji, tačiau nauja AŠ. Kodėl nauja AŠ ir kodėl įjungusi didžiąsias raides lyg karūną užsidėjusi? Įsivaizduojamą karūną sau tikrai matau ant galvos, nes didžiuojuosi pasiekimais - numesti 20 kilogramų ir vaizdo pokyčiai veidrodyje kai iš didelio begemoto progresuoji į smulkesnį ir mielą begemotuką :) Iškart noriu pabrėžti - kiekvienas renkamės savo kelią ir kas mums yra gerai. Turime suprasti kuo mes patenkinti bei ar esame laimingi. Šiuo atveju svarbiausia gerai jaustis savame kūne (kuriame man buvo nesmagu) ir tada visiškai nėra svarbu kaip tu atrodai. Tikiuosi, kad mano kelias link gražesnio atvaizdo veidrodyje ir stiprėjančio pasitikėjimo savimi link bei buvimo labiau besišypsančia ir švytinčia asmenybe padės susiprasti kažkam kitam, kurį kamuoja šios pasauliškai mažos, bet asmeniškai labai svarbios siekiamybės, kad tereikia šiek tiek noro, valios ir užsispyrimo atsisakant kančių, savęs begalinio ribojimo ir pesimistiškų minčių. Pirmas žingsnis nori

Baltasis kosmetikos sąrašas

                            Labas vakaras ! Šį vakarą kalbėsiu apie mano mėgstamą ir mylimą kosmetiką, kuri manęs nenuvylė ir pateisino visus lūkesčius :) Šios priemonės nėra brangios, todėl neteks stipriai ištuštinti piniginės. :) "Catrice photo finish" makiažo pagrindas Šis makiažo pagrindas mane laabai sužavėjo puikiu maskavimu, ilgu išsilaikymu ir lengvumu. Tikriausiai keista girdėti gerą maskavimą ir lengvumą viename sakinyje, tačiau tai yra tiesa! Išsklaidžius ją ant veido nesijaučia sunkumo jausmo ,kaip kad būna stipriai maskuojančiose priemonėse. Rašoma , kad makiažo pagrindas išsilaikys iki 18 valandų. Pačiai tiek laiko su ja neteko būti, tačiau 10 valandų ji tikrai išsilaikė. :) Labai patogus dozatorius, todėl naudojasi taupiai. Tinka šviesiaodėms, nes yra neblogas šviesių atspalvių pasirinkimas. :) Makiažo pagrindo kaina tiesiog juokinga - už 30 ml kaina ~23 Lt. Aš nuolaidos metu mokėjau ~16 Lt. Spalva 020 ROSY BEIGE "Catrice skin finish"

Baltasis priemonių sąrašas arba tai ką pirksiu dar ne kartą ir parekomenduosiu kitam :)

Labas vakaras, mielieji :) Šį vakarą kalbėsiu apie tas priemones, kurios tikrai vertos dėmesio ir pinigai nebuvo išmesti į balą. Žinau, jog jas pirksiu dar ne kartą, o kaikurias naudoju jau ne pirmą kart. :) Žodžiu, nebetempiant gumos pradedam! :) P.S. Atsiprašau dėl nuotraukų kokybės, nes fotoaparatas nėra pats geriausias. :) Pirmas mano išbandytas ir tikrai nenuvylęs produktas, bus "Garnier Ultra DOUX" kondicionierius su aloe vera ir augaliniu pieneliu. Tinka visiems plaukų tipams. Kadangi mano plaukai prie šaknų riebesni, o galiukai sausesni, taigi priemones plaukams dažnai būna sunku išsirinkti. Tačiau šis kondiconierius manęs nenuvylė, nes šaknys nepradėjo riebaliuotis greičiau, o plaukų galiukai tapo švelnesni ir gyvesni. :) Gamintojas žada, kad plaukai bus spindintys ir gyvybingi , atgavę stiprybę ir švelnumą. Manau , kad nei vienas žodis nebuvo pasakytas pro šalį, nes visos šios savybės atsispindi plaukuose. 200 ml kaina ~8 Lt.